conveylive.com

lingzi

lingzi lingzi's Blog

Back to Blogs page | View Others' Blogs 

lingzi, lingzi
lingzi lingzi
Apr 5, 2013
0 Comments | 141 Views | 0 Hits
Rating: 0  , Vampire Hunter alluded on tematyce Tegra 4 Tablet  , Vampire Hunter alluded on tematyce Tegra 4 Tablet  , Vampire Hunter alluded on tematyce Tegra 4 Tablet  , Vampire Hunter alluded on tematyce Tegra 4 Tablet  , Vampire Hunter alluded on tematyce Tegra 4 Tablet

Vampire Hunter alluded on tematyce Tegra 4 Tablet
       Również Vampire Hunter gra może nawiązywać na GDC w San Francisco - i ta gra pojawiła się na NVIDIA Tegra 4 tanie tablety 9.7 cali Besuchern.W wielu grach można wypuszczać parę i mieć wyczucie, jak gra będzie graficznie wysokiej klasy, możemy się wkrótce nakazał w TegraZone. Jeden z tych tytułów jest tylko Vampire Hunter, i pokazuje, że trend w grach jest bardzo podobny w TV-Serien/Filmen: To znaczy, wampiry i zombie zawsze iść!  Wie jej już na targach CES w Las Vegas może być także na Game Developers Conference w San Francisco, odniesienia użyć najnowsze tablety , aby pokazać moc NVIDIA Tegra 4.            

      Znowu mamy do czynienia z nocnych stworzeń, tylko wampiry, jesteśmy na piętach w tej grze. To jest 3rd person shooter i jak zwykle zapewnia nam optymalnej wersji dla Tegra 4 jest znacznie lepsze wyniki niż w "normalnych" wersji gry. Jeśli chcesz uzyskać wrażenie Vampire Hunter na 4 urządzenia NVIDIA Tegra, należy teraz raz na wideo Sasha spojrzeć przez ramię:       System operacyjny Android 4.2 Jelly Bean jest używany. Cienką 6,9 mm Sony Xperia Tablet Z jest znacznie szczuplejsze niż konkurencja i waży 500 gramów, z bardzo niewiele.Tablet dostępny jest w czerni i bieli są na rynku.WiFi w wersji z 16 GB będzie dostępna w cenie detalicznej 499 euro, a wersja z 32 GB w sugerowanej cenie € 549.Opcjonalnie LTE model będzie kosztował 639 euro.

Posts by lingzi lingzi

Latest BlogsKeywords: najnowsze tablety, tanie tablety 9.7 cali
Please Signup to comment on this blog post