conveylive.com

lingzi

lingzi lingzi's Blog

Back to Blogs page | View Others' Blogs 

lingzi, lingzi
lingzi lingzi
Apr 8, 2013
0 Comments | 146 Views | 0 Hits
Rating: 0  , Zegarki Nomos dla Lekarzy bez Granic  , Zegarki Nomos dla Lekarzy bez Granic  , Zegarki Nomos dla Lekarzy bez Granic  , Zegarki Nomos dla Lekarzy bez Granic  , Zegarki Nomos dla Lekarzy bez Granic

Zegarki Nomos dla Lekarzy bez Granic
       Czysta woda, zabiegi, leki: Pomoc w obszarach kryzysowych kosztuje dużo pieniędzy. Zegarek manufaktury NOMOS Glashütte rozszerza swoje zegarki unisex tanie Lekarze bez Granic i ich pomoc - na całym świecie. 200.000 euro zostały przeniesione do organizacji humanitarnej werden.Im Marzec 2012 miał NOMOS Glashütte i MSF Niemcy rozpoczął współpracę z 2.000 pierwszego zegarka: 1000 czas zostały zbudowane, ograniczone-wydanie modele styczna i styczna z 33 na korzyść Niemiec w Glashütte MSF . Teraz udany projekt pomocy nadal - o kolejne 2000 zegarków. 100 euro każdy przepływ tanie zegarki kwarcowe się bezpośrednio w nagłych przypadkach.   

         Jednak klient nie płaci więcej niż zwykle dla modelu standardowego NOMOS. To działa, ponieważ zarówno NOMOS Glashütte i handlu rezygnują przychodów. I dlatego, że te zegarki są poszukiwane: Pierwsze limitowanej modele i styczny styczny 33 do MSF zostały prawie wyprzedane szybko wszędzie. W drugiej rundzie udanej współpracy, nie będzie innych Nomos modele na rzecz sytuacji kryzysowych - znowu z czerwonym dwunastu, ponownie z napisem "Lekarze bez Granic" małych między sześć: Specjalne stycznych modelu 38 do Lekarzy bez Granic i specjalnego modelu Tetra 27 dla Lekarze Bez Granic. Od maja 2013 r. na rynku.     

       "Jesteśmy zadowoleni, że tak wielu miłośników zegarków wybrało najlepszy ze wszystkich opcji: pomóc i zrobić sobie doskonały zegarek z radością", mówi NOMOS boss Uwe Ahrendt. "Look Wszyscy na zegar przypomniał również wszystkich ludzi na całym świecie, którzy potrzebują pomocy w tej chwili - i mamy nadzieję, że pomoże." Jeszcze jeden powód do świętowania: Obecnie działania w zakresie współpracy z innymi sekcji Nagrodą Nobla organizacji humanitarnej, takich jak w Lekarze bez Granic w Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, gdzie sprzedaż rozpocznie się wiosną tego roku.

Posts by lingzi lingzi

Latest BlogsKeywords: zegarki unisex tanie, tanie zegarki kwarcowe
Please Signup to comment on this blog post